Temat
:
Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
18
29.04.2009, 09:21
AYALA
napisał(a):
Świńska grypa jest już w Niemczech.Śmiertelna choroba jest już u granic Polski.
http://www.dziennik.pl/swiat/article...Niemczech.html
Media znowu beda straszyc ,po to zeby nabijac kase a wyjdzie z tego tyle co z ptasia grypa..
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82