Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.04.2009, 09:21
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Świńska grypa jest już w Niemczech.Śmiertelna choroba jest już u granic Polski.
http://www.dziennik.pl/swiat/article...Niemczech.html
Media znowu beda straszyc ,po to zeby nabijac kase a wyjdzie z tego tyle co z ptasia grypa..
Odpowiedz cytując