Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#362
Stary 29.04.2009, 07:36
Wydaje mi się, że twierdzenie o niekorzystnym wyniku Barcy jest na wyrost. Pamiętajmy, że bramki u siebie nie stracili,a to bardzo istotne. Wystarczy bramkowy remis w Londynie i Katalończycy pojadą do Rzymu. Życzę im tego bardzo, bo piłkarsko są rewelacyjni. Artyści współczesnego futbolu.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując