Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 28.04.2009, 23:30. Skoro gazety chcą sensacji...
Panowie, nie wprowadzajcie celowo w błąd "poszukiwaczy sensacji" z gatunku Faktu et caetera. Przecież te bidule będą się potem gęsto tłumaczyć, że to niedobrzy Wiślacy ich perfidnie oszukali Brukowce też "muszą" z czegoś żyć.

1) Boguski nie pójdzie to Lecha, tylko do Parmy, której skauci obserwowali Rafała i jego hattricka już w grudniu podczas meczu Wisełki z Odrą
2) Według portalu tuttomercatoweb stracimy nie tylko Brożka (do West Hamu) ale także Juniora Diaza (zainteresowanie Celticu).
3) "Wielki" Lech na pewno zatrzyma wszystkich swoich graczy, zwłaszcza Rengifo, Arboledę, Stilicia i Lewandowskiego, a następnie we wspaniałym stylu awansują do Ligi Mistrzów, gdzie wyjdą z grupy

A na poważnie. Słyszałem kiedyś takie dosadne przysłowie. W d... był i g... widział. I tak pewno jest z tymi "rewelacjami". Niejeden dziennikarz chce zarobić na wierszówkę - dowolnym kosztem - i to może być powód całego zamieszania.