oglądałem mecz Barcy i to co mieli sytuacji to głowa mała! Zapomnieliśmy o jednym, trenerem chelsea jest GUUS HIDDINK! Czyli człowiek ,który i z pustego naleje. Gdzie nie pójdzie to zrobi coś niesamowitego i po dzisiejszym meczu to nie zdziwię się jak Chelsea zdobędzie Puchar Europy. Gdyby Hiddink zyl pareset lat temu to uznaliby go za maga albo czarownice i spalili na stosie

Dzisiaj było widać jak zaczarował bramkę CZELSI
