|
Staszek Oślizło jest sam sobie winien. Wcale mi nie jest go szkoda. Facet nie wie na jakim świecie żyje. Na pewno ubarwnił tez swoją opowiesc. Z drugiej strony gdybym ja sie wybrał oczywiscie w Wiślackich barwach do Zabrza gdzie zasiada Torcida to by mnie przyjęli z kwiatami, dywan czerwony by mi rozwineli, caterring full wypas, a kolesie z Torcidy robili by sobie ze mną zdjecia pamiątkowe i przybijali piątki. Sektor D to nie jest kościół Tu jest Wiślacki młyn.
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
|