Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 28.04.2009, 19:05
Staszek Oślizło jest sam sobie winien. Wcale mi nie jest go szkoda. Facet nie wie na jakim świecie żyje. Na pewno ubarwnił tez swoją opowiesc. Z drugiej strony gdybym ja sie wybrał oczywiscie w Wiślackich barwach do Zabrza gdzie zasiada Torcida to by mnie przyjęli z kwiatami, dywan czerwony by mi rozwineli, caterring full wypas, a kolesie z Torcidy robili by sobie ze mną zdjecia pamiątkowe i przybijali piątki. Sektor D to nie jest kościół Tu jest Wiślacki młyn.
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując