Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2216
Stary 28.04.2009, 15:55
HEDu napisał(a):Wyświetl post
ile mozna przytaczac przykład Kuby B. ? jak ma sie wybic ktos z nizszych lig jesli takie bedzie myslenie ? nikt od razu do 1 ligi i 1 składu nie wszedł ?
akurat to "czwartej" jest dodatkiem, tu chodzi głównie o wiek
Kuba B. w tym roku kończy 24 lata
Odpowiedz cytując