HEDu napisał(a):

|
ile mozna przytaczac przykład Kuby B. ? jak ma sie wybic ktos z nizszych lig jesli takie bedzie myslenie ? nikt od razu do 1 ligi i 1 składu nie wszedł ?
|
akurat to "czwartej" jest dodatkiem, tu chodzi głównie o wiek
Kuba B. w tym roku kończy 24 lata
