Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2213
Stary 28.04.2009, 15:02
Za darmo lepszego zawodnika jak Markovic Wisla nie dostanie, a że bardzo prawdopodobne jest to, że nie będzie pieniędzy na transfery, to ja bym go bral i sprawa z dziurą po Baszczyńskim zalatwiona
Odpowiedz cytując