Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2213
28.04.2009, 15:02
Za darmo lepszego zawodnika jak Markovic Wisla nie dostanie, a że bardzo prawdopodobne jest to, że nie będzie pieniędzy na transfery, to ja bym go bral i sprawa z dziurą po Baszczyńskim zalatwiona
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77