Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 28.04.2009, 14:31
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Dzisiajeszy mecz jakos szczegolnie mnie nie grzeje
he he he

no mając w pamięci mecze z topornymi Angolami może Barcelonie byc ciezko ale licze na powtórke z poprzedniej rundy i wyjazd do Anglii w wakacyjnych nastrojach

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując