Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
nbns
Member
Od: 12.2004
Skąd: HRABSTWO BIEŻANÓW PÓŁNOC
Offline
#
2481
28.04.2009, 13:33
co sadzicie o takim kuponie
TOTTENHAM-WBA-1
REAL-BARCELONA-10
WOLFSBURG-HOFFENHEIM-1
BEŁCHATÓW-POL.BYTOM-1
Kurs 4.59 zagrane za 50zł do wygrania 206zł (Profesjonal)
HRABSTWO BIEŻANÓW PÓŁNOC
nbns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nbns
Znajdź inne posty napisane przez nbns