Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
317
28.04.2009, 13:28
Dla mnie to jest chore, taki mecz dzisiaj zajebisty sie zapowiada a tutaj bedzie lecialo jakies m jak milosc czy inny syf..
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885