FraMat napisał(a):

Petrescu dostaje propozycję objęcia kadry Rumunii. Odmawia.
Twierdzi,że jeśli odejdzie z Unirei to najwyżej po to by prowadzić Steauę Jest byłym piłkarzem Steauy.
Przeważająca wiekszość kibiców Steauy chce, w głosowaniacch internetowych ,Dana na trenera swojej drużyny.
|
Fajnie że odmówił - praca z kadrą rozleniwia co szczególnie trenerowi na dorobku, nie powinno pasować.
A co do Steauy...Tam by pracować trza mieć nerwy ze stali a i tak pewnie prędzej niż później wylatujesz.
Chyba że Dan chce skończyć w bagażniku właściciela
http://www.tvn24.pl/0,1594390,0,2,uw...wiadomosc.html