luki napisał(a):

Tipsarevic-Acasuso
Mathieu-Ferrer
F.Gonzalez-Chardy
Wozniacki-Benesova
Safina-Errani
Rybarikova-Dulko
|
Ja tenisa damskiego nie gram, bo po prostu jest malo przewidywalny, duzo zalezy od dyspozycji dnia zawodniczki(humor itp) Takze moga(powinny) wejsc gladko wszystkie a mozesz wtopic na wszystkich.
Z ATP, niewarto ryzykowac Gonzaleza, kurs niski a duzo osob upatruje niespodzinaki w osobie Chardego, ktory ostatnio gra jak na niego dobrze
Tipsa - loteria - czlowiek chaos
Ferrer dobry turniej w Barcelonie, myślę ze sobie poradzi.