Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Toldo
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
7505
28.04.2009, 09:19
Jak dojechać na Osiedle Jagiellońskie z przystanku na Pilotów(koło Almy)
z góry dzięki
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...
http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Toldo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Toldo
Znajdź inne posty napisane przez Toldo