|
Senior Member
Offline
|
#350

28.04.2009, 09:06
|
Lupo napisał(a): 
|
W ogóle to na polskim mowiła nauczycielka, że od tego roku przy sprawdzaniu pisemnych PL ci egzaminatorzy(czy tam sprawdzający) zwracają szczególną uwagę na błędy rzeczowe... i za np. umieszczenie Mickiewicza w złej epoce leci automatycznie 30pkt z wypracowania.
|
dlaczego akurat 30pkt?
|
|