Wyświetl pojedynczy post
mariano710
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 28.04.2009, 09:06
Lupo napisał(a):Wyświetl post
W ogóle to na polskim mowiła nauczycielka, że od tego roku przy sprawdzaniu pisemnych PL ci egzaminatorzy(czy tam sprawdzający) zwracają szczególną uwagę na błędy rzeczowe... i za np. umieszczenie Mickiewicza w złej epoce leci automatycznie 30pkt z wypracowania.
dlaczego akurat 30pkt?
Odpowiedz cytując