Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
7504
28.04.2009, 06:13
Zieniu17
napisał(a):
ma ktoś linka do fotek z wyjazdow Legii i Lecha do Gliwic, i wyglądu tej miejscówki za siatką
http://www.legialive.pl/news/29997_L..._z_Gliwic.html
- Tu masz filmik ...
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin