A Krzynówek jeszcze gdzieś gra? Chyba tyłek musi go już mocno boleć od siedzenia na ławie
Daj Boże Wiśle takich emerytów w drużynie , którzy doprowadzą Ją do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. A widzę,że pojęcie o piłce na Cyprze masz niewielkie, więc może nie wypowiadaj się na ten temat.