Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 27.04.2009, 23:12
A Krzynówek jeszcze gdzieś gra? Chyba tyłek musi go już mocno boleć od siedzenia na ławie
Daj Boże Wiśle takich emerytów w drużynie , którzy doprowadzą Ją do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. A widzę,że pojęcie o piłce na Cyprze masz niewielkie, więc może nie wypowiadaj się na ten temat.
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 27.04.2009 o godz. 23:54.
Odpowiedz cytując