Szary007 napisał(a):

Ja właśnie myślę, że wyjątkowo będzie się chciało. Bo z ich perspektywy, także kibicowskiej, lepiej chyba wygrac z wrogiem swojego przyjaciela ?
|
Naprawdę uważasz, że piłkarzy też aż tak bardzo obchodzą stosunki kibicowskie? Większość kopaczy to najemnicy, którzy po prostu reprezentują klub dla kasy i traktują go jak nazjwyklejsze miejsce pracy.