Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6054
Stary 27.04.2009, 22:18
Szary007 napisał(a):Wyświetl post
Ja właśnie myślę, że wyjątkowo będzie się chciało. Bo z ich perspektywy, także kibicowskiej, lepiej chyba wygrac z wrogiem swojego przyjaciela ?
Naprawdę uważasz, że piłkarzy też aż tak bardzo obchodzą stosunki kibicowskie? Większość kopaczy to najemnicy, którzy po prostu reprezentują klub dla kasy i traktują go jak nazjwyklejsze miejsce pracy.
Odpowiedz cytując