Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
trial
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów
Offline
#
7497
27.04.2009, 22:07
gdzie robia najlepsze nadruki na koszulki? I zeby dalo przez neta zamowic. (sory za brak polskich znakow).
trial
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trial
Znajdź inne posty napisane przez trial