|
Gołoś to była pomyłka...jeśli chodzi o grę u nas.Ot taki prezencik od wujka Engela.A teraz po tym s****ysyństwie jakie dostał to już w ogóle...Gdzie takich piłkarzy mi żal najbardziej - pracowitych ale jednak nie obdarzonych przez matke naturę w zdolności , pozwalające grać na wysokim poziomie w klubie takim jak Wisła
|