Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 27.04.2009, 21:57
Gołoś to była pomyłka...jeśli chodzi o grę u nas.Ot taki prezencik od wujka Engela.A teraz po tym s****ysyństwie jakie dostał to już w ogóle...Gdzie takich piłkarzy mi żal najbardziej - pracowitych ale jednak nie obdarzonych przez matke naturę w zdolności , pozwalające grać na wysokim poziomie w klubie takim jak Wisła
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując