Wyświetl pojedynczy post
---
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7496
Stary 27.04.2009, 21:57
mam kilka pytań odnośnie wyjazdu do Gliwic.
1) czy są (ew. kiedy będą) jakieś zapisy ?
2) czy będzie można się udać swoim transportem ?
3) jaka cena biletów (ew. całego wyjazdu jeśli będzie transport zorganizowany) ?
Odpowiedz cytując