Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
---
Junior Member
Od: 10.2007
Offline
#
7496
27.04.2009, 21:57
mam kilka pytań odnośnie wyjazdu do Gliwic.
1) czy są (ew. kiedy będą) jakieś zapisy ?
2) czy będzie można się udać swoim transportem ?
3) jaka cena biletów (ew. całego wyjazdu jeśli będzie transport zorganizowany) ?
---
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ---
Znajdź inne posty napisane przez ---