Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 27.04.2009, 21:09
godzilla napisał(a):Wyświetl post
jakby ktos mial mozliwosc zalatwic prace na wakacje na jakies budowie czy remontach to priv dzieki
również byłbym chętny, w razie czego priv
Odpowiedz cytując