Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7493
Stary 27.04.2009, 19:37
Do Posiadaczy Telefony SE W200i -

Jak zgrywacie wideo na telefon i z telefonu na komputer , prosze o opisanie krok po kroku
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując