Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
7493
27.04.2009, 19:37
Do Posiadaczy Telefony SE W200i -
Jak zgrywacie wideo na telefon i z telefonu na komputer , prosze o opisanie krok po kroku
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin