Wyświetl pojedynczy post
Westmoreland
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7492
Stary 27.04.2009, 19:17
Bardzo ważne więc proszę o szybka odpowiedz poinformowaną osobę w temacie!!
Gdybym chciał komuś przesłać pewną większą sumę pieniędzy ale nie jako darowizna (bo to nie jest kasa dla tej osoby tylko ta osoba w moim imieniu za coś zapłaci) to trzeba to w jakiś sposób zgłaszać do urzędu skarbowego (ja lub ta osoba? Powtarzam, że ja nie daruje komuś pieniędzy tylko chcę za coś zapłacić za pomocą pośrednika. Jak to się ma wobec prawa podatkowego?
Si vis pacem, para bellum.
(Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.)
Odpowiedz cytując