Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 27.04.2009, 17:54
Ja nieznoszę pedosfery i litosfery. Te dwa działy z geografii zupełnie mnie zniechęcają. A zdaję polski, ang i właśnie geo, wszystko na podstawie. Baardzo chcę na dzienne, ale wiem, że chcieć to ja SE mogę Może zaoczne nie takie straszne jak je malują?
Odpowiedz cytując