Ja nieznoszę pedosfery i litosfery. Te dwa działy z geografii zupełnie mnie zniechęcają. A zdaję polski, ang i właśnie geo, wszystko na podstawie. Baardzo chcę na dzienne, ale wiem, że chcieć to ja SE mogę

Może zaoczne nie takie straszne jak je malują?