Nie wiem co w tym dziwnego, że napisałem, że oni nie zagrają

To są podstawowi zawodnicy Piasta i ich brak może akurat dla Piasta okazać się bardzo odczuwalny.
Nie mam żadnej wątpliwości kto ma większe umiejętności, ale w tym sezonie nie takie rzeczy już się działy w ekstraklasie, żeby lekceważyć zawodników Piasta.