Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 27.04.2009, 15:12
Nie wiem co w tym dziwnego, że napisałem, że oni nie zagrają
To są podstawowi zawodnicy Piasta i ich brak może akurat dla Piasta okazać się bardzo odczuwalny.

Nie mam żadnej wątpliwości kto ma większe umiejętności, ale w tym sezonie nie takie rzeczy już się działy w ekstraklasie, żeby lekceważyć zawodników Piasta.
Odpowiedz cytując