|
Powiem tak, nie będzie żadnych transferów gotówkowych bo od kilku lat ich nie było...Może za wyjątkeim Jirsaka.Wisła najlpierw musi się pozbyć darmozjadów którzy obciążają budrzet a nic nie wnoszą do gry tj. Dawidowski, Niedzielan itp. kopacze....Może jak kiedyś odetchną finansowo , będzie nowy stadion na którym będzie co mecz ligowy zasiadało około 25 tyś widzów (vide Lech Poznań 40% budrzetu pochodzi z biletów i karnetów meczowych), to i może znajdzie się kasa na transfery gotówkowe...Póki co trzeba spłacić Bogusia i dogorywać sezon w sezon. Dla pocieszenia dodam że nie jest tak źle jak niektórzy lamentują bo mimo braku transferów wciąż jesteśmy w czołówce tabeli i liczymy się o majstra. Mamy jak na polskie warunki niezły skład i jest szansa że w kolejnym sezonie będzie jeszcze lepiej.
|