Wyświetl pojedynczy post
holender
Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Gliwice/Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 27.04.2009, 09:12
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Ponawiam prosbe o piosenke z meczu z Gornikiem -w refrenie leciało jakieś olleeee oleeeee
tu masz w innej wersji wczesniejszej mysle ze nie gorszej

http://wyszukiwarkamp3.cc/listen/bG9...kraft_400_Cha_
Odpowiedz cytując