Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6037
Stary 27.04.2009, 08:23
mam nadzieje że walka o tytuł bedzie przebiegała w sportowej rywalizacji a sędziowie nie beda kręcili lodów

Polska liga to nie jest premiership żeby Wisła nie wygrała 5 ostatnich spotkań,o tytule bedzie decydował mecz z Legią.
Odpowiedz cytując