Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4684
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Polonia Warszawa 1-0
GKS Bełchatów - Polonia Bytom 2-0
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2-0
Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław Śląski 1-0
Lech Poznań - Ruch Chorzów 3-0
Legia Warszawa - Łódzki KS 1-0
Piast Gliwice - Wisła Kraków 0-2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0-0