Szarow,duze stawki sa w porzadku,ALE sam gralem od pewnego czasu duzymi stawkami i wlasciwie to ciagu 2 tyg tylko jeden typ mi nie wszedl (zeszla sobota Alkmaar).Dzis zagralem dubla CSKA,Porto za jeszcze wieksza i wiadomo co sie stalo....

A chcialem w poniedzialek juz wyplacic kase,zostawic to co mam i jezeli sie uda to dalej mnozyc....Takze woz,przewoz,nawet najlepsza passa kiedys sie skonczy niestety ;/ Trzeba sie samemu hamowac,bo po sobie sam zauwazylem ze bylem zbyt pewny i dzis mnie bardzo duzo to kosztowalo ;/