Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 26.04.2009, 22:37
Szarow,duze stawki sa w porzadku,ALE sam gralem od pewnego czasu duzymi stawkami i wlasciwie to ciagu 2 tyg tylko jeden typ mi nie wszedl (zeszla sobota Alkmaar).Dzis zagralem dubla CSKA,Porto za jeszcze wieksza i wiadomo co sie stalo....A chcialem w poniedzialek juz wyplacic kase,zostawic to co mam i jezeli sie uda to dalej mnozyc....Takze woz,przewoz,nawet najlepsza passa kiedys sie skonczy niestety ;/ Trzeba sie samemu hamowac,bo po sobie sam zauwazylem ze bylem zbyt pewny i dzis mnie bardzo duzo to kosztowalo ;/
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.04.2009 o godz. 22:42.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując