Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
b3art
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: Gdańsk Oliwa
Offline
#
1615
26.04.2009, 22:34
strasznie nie obiektywny ten reportaż, nie wiedzieć czemu ucinają go w momencie gdy ubrana w barwy klubowe nadzieja Ruchu zaczyna skandować "...Kraków".
Dzieciaki pewnie będą jutro mieli pogadankę z panią menadżer
b3art
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do b3art
Znajdź inne posty napisane przez b3art