Panowie tylko nie remis, z remisu bedzie sie cieszył ten Pan ( Skorza) -mówił dzis rano Bozydar Ivanow.I masz Ci los! Trener Skorza równiez wykrakał ,kibicuje Legii w I połowie, w II połowie kibicuje Lechowi - głosił

Remis który cieszy, bardzo,wynik najbardziej korzystny( wbrew temu co pisała wiekszosc-zwyciestwo Legii,moze jeszcze po bramce Chiniego!?)
Na dzis szanse poszczególnych zespołów mozna ocenic na 33%. Wisła,Legia czy Lech sa w stanie wygrac kazdy mecz jaki pozostał,ale moga je równiez przegrac czy zremisować.Zadecyduje forma dnia,psychika i jak sie dzis okazało - kondycja