Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6021
Stary 26.04.2009, 20:27
Tabela spłaszczona niesamowicie. Szanse wszystkich 3 zespołów są raczej takie same. W tym sezonie liga jest nieprzewidywalna i chyba dopiero po ostatniej kolejce poznamy mistrza. Fajnym scenariuszem okazałby się tytuł dla Wisły i spadek tych z garbatą dolą. Jezu, chyba by .......ca dostali
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując