Tabela spłaszczona niesamowicie. Szanse wszystkich 3 zespołów są raczej takie same. W tym sezonie liga jest nieprzewidywalna i chyba dopiero po ostatniej kolejce poznamy mistrza. Fajnym scenariuszem okazałby się tytuł dla Wisły i spadek tych z garbatą dolą. Jezu, chyba by .......ca dostali
