Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 26.04.2009, 20:22
A Inter szalu nie gra gra,Napoli szalu tez nie robi.Mam nadzieje,ze zrobia jedna,dwie akcje po przerwie i strzela w koncu.

Inter to widze gra lepsza padake niz Man Utd swego czasu,zycze im,zeby jeszcze Milan ich dojechal do konca w 80 minucie chyba do nich doszlo,ze w meczu sie biega....banda decydentow do ch***
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.04.2009 o godz. 21:29.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując