A Inter szalu nie gra gra,Napoli szalu tez nie robi.Mam nadzieje,ze zrobia jedna,dwie akcje po przerwie i strzela w koncu.
Inter to widze gra lepsza padake niz Man Utd swego czasu,zycze im,zeby jeszcze Milan ich dojechal do konca

w 80 minucie chyba do nich doszlo,ze w meczu sie biega....banda decydentow do ch***