Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2450
Stary 26.04.2009, 20:02
no a co to jest 6 pkt? tzn ja to gram na podwojnej szansie wiec albo 1 na polowke albo na koniec,ostatnio przegrali w lidze a u siebie mają wybitny bilans więc liczę że wygrają ale napewno już do końca sezonu nie postawie na Aalborg

El'Kabat ja dałem 1x bo Inter szału grać nie musi i tak myślałem że się skończy 0-0 lub 1-1
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 26.04.2009 o godz. 20:45.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując