no a co to jest 6 pkt? tzn ja to gram na podwojnej szansie wiec albo 1 na polowke albo na koniec,ostatnio przegrali w lidze a u siebie mają wybitny bilans więc liczę że wygrają

ale napewno już do końca sezonu nie postawie na Aalborg
El'Kabat ja dałem 1x bo Inter szału grać nie musi i tak myślałem że się skończy 0-0 lub 1-1
