|
Co by nie mowic to Legia i Lech maja 3 mecze u siebie i 2 wyjazdy , my mamy 2 mecze u siebie i 3 wyjazdy..wiec wcale ten terminarz nasz super nie jest ,tymbardziej ,że z Lechia wyjazd w przedostatniej kolejce to bedzie rzeznia na boisku,no i Legia ,ktora remisem z nami nie pogardzi i ten mecz trzeba bedzie wygrac koniecznie
|