Tylko_Wisła! napisał(a):

|
Edit : Wk**** mnie to , że jak praktycznie szanse na majstra były matematyczne to na sektorach A i B było bardzo mało ludzi a w piątek jak jesteśmy znowu w grze to prawie pełne trybuny ;/
|
Nie widzę tutaj sprzeczności. Ludzie płacą za bilet i wolą oglądać dobrą grę drużyny. Nie oznacza to braku lojalności.
To tak jak z fanem kina. Nie pójdzie na beznadziejny film swojego ulubionego reżysera po obejrzeniu wcześniejszych trzech jego nieudanych produkcji.