Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
5991
26.04.2009, 18:16
1 polowa zdecydowanie dla Legii ,ale w 2 tak spuchli ,ze trudno uwierzyc ze to ta sama druzyna .Lech nie wiele pokazal a i tak wywiozl 1 punkt . Dobrze ze mamy 1 pkt przewagi nad Lechem bo mamy z nimi niekorzystny bilans i musimy byc przed nimi
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82