Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5991
Stary 26.04.2009, 18:16
1 polowa zdecydowanie dla Legii ,ale w 2 tak spuchli ,ze trudno uwierzyc ze to ta sama druzyna .Lech nie wiele pokazal a i tak wywiozl 1 punkt . Dobrze ze mamy 1 pkt przewagi nad Lechem bo mamy z nimi niekorzystny bilans i musimy byc przed nimi
Odpowiedz cytując