Tylko_Wisła! napisał(a):

(...)
Edit : Wk**** mnie to , że jak praktycznie szanse na majstra były matematyczne to na sektorach A i B było bardzo mało ludzi a w piątek jak jesteśmy znowu w grze to prawie pełne trybuny ;/
|
Yyy gdzie miałeś pełne trybuny? na B? No tak, tam to akurat było w ch*j ludzi
