Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5988
Stary 26.04.2009, 18:15
Kolejka prawie idealna dla Wisły . Najpierw pewne zwycięstwo z Górnikiem i powrót starego, dobrego Brożka. Potem straty punktowe Polonii i teraz Lecha i Legii.

Dodatkowo swój mecz Z ŁKS-em wygrał Piast - w meczu z nami nieco bardziej mogą sobie pozwolić na porażkę. Zawsze to działa choćby podświadomie na zaangażowanie piłkarzy. Łodzianie z kolei jeszcze się nie utrzymali więc powinni zagrać na maksa z Legią i może Bodzio W. znów będzie miał dzień konia.

Poza tym zarówno Lech, Legia jak i Polonia są jeszcze zaangażowane w walkę o Puchar Polski więc czeka ich teraz gra co 3-4 dni przez jakieś dwa tygodnie. Zawsze kosztuje to więcej sił i naraża na absencje piłkarzy.
Odpowiedz cytując