Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5987
Stary 26.04.2009, 18:11
Co do meczu to pierwsza połowa dla Legi zdecydowanie a druga dla Kolejorza.Słaba skutecznośc to chyba największy mankament naszych czołowych drużyn ale nie ma sie co dziwic bo Legia,Wisła i Lech maja praktycznie po jednym napastniku z prawdziwego zdarzenia (Chinyama,Brożek,Lewandowski)
Odpowiedz cytując