Wyświetl pojedynczy post
mariusz.agh
Banita
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5977
Stary 26.04.2009, 18:00
no i dobrze skonczylo sie pomyslnie

teraz tylko wygrac u siebie z Legią i mamy MISTRZA !!!!!!!!!!!!!

A Paweł Królem Strzelców !!!
Odpowiedz cytując