Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
mariusz.agh
Banita
Od: 04.2009
Offline
#
5977
26.04.2009, 18:00
no i dobrze skonczylo sie pomyslnie
teraz tylko wygrac u siebie z Legią i mamy MISTRZA !!!!!!!!!!!!!
A Paweł Królem Strzelców !!!
mariusz.agh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mariusz.agh