harthausen napisał(a):

niezły komentarz Szczęsnego na TVP2. Czasami go nie trawię (jak się mądrzy, gdy Wisełka gra), ale widać że czuje grę i widzi wszystko. Chłop widzi aktorstwo na kilometr , szczególnie popisy polskiego brasiliero
|
Widać, że chłop jest na lekkim podkładzie i ciężko mu się mówi. Najlepsze o zagraniu Bosackiego: Procesor mu się zawiesił

.