Wyświetl pojedynczy post
martin_TSW
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków - Piaski Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5965
Stary 26.04.2009, 17:54
harthausen napisał(a):Wyświetl post
niezły komentarz Szczęsnego na TVP2. Czasami go nie trawię (jak się mądrzy, gdy Wisełka gra), ale widać że czuje grę i widzi wszystko. Chłop widzi aktorstwo na kilometr , szczególnie popisy polskiego brasiliero
Widać, że chłop jest na lekkim podkładzie i ciężko mu się mówi. Najlepsze o zagraniu Bosackiego: Procesor mu się zawiesił .
WIERNOŚĆ NA WIEKI
Odpowiedz cytując