Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5939
Stary 26.04.2009, 16:56
wojtek90059 napisał(a):Wyświetl post
czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?
Nie. Tak czy siak będziemy na drugim miejscu.

Lech nie istnieje. Legia mądrze, z odpowiednim pressingiem, skutecznie, z polotem. Bardzo mi się podobają.

Liczę jednak, że do 90.minuty to się utrzyma, aż tu nagle jakiegoś farfocla Peszko albo Arboleda wciśnie.
Odpowiedz cytując