wojtek90059 napisał(a):

|
czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?
|
Nie. Tak czy siak będziemy na drugim miejscu.
Lech nie istnieje. Legia mądrze, z odpowiednim pressingiem, skutecznie, z polotem. Bardzo mi się podobają.
Liczę jednak, że do 90.minuty to się utrzyma, aż tu nagle jakiegoś farfocla Peszko albo Arboleda wciśnie.
