wojtek90059 napisał(a):

|
Ma ktoś może jakieś zdjęcie stadionu Legii, jak będzie wyglądał po ukończeniu prac? I drugie pytanko, czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?
|
1.
http://www.stadionlegii.pl/modules.p...icle&sid=10029
2. Nie, jezeli wygramy lub zremisujemy bedziemy liderami, jezeli Lech wygra to wtedy Lech bedzie liderem.