Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5938
Stary 26.04.2009, 16:56
wojtek90059 napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś może jakieś zdjęcie stadionu Legii, jak będzie wyglądał po ukończeniu prac? I drugie pytanko, czy jesteśmy w stanie zachować lidera dzisiaj przy jakimś wyniku?
1. http://www.stadionlegii.pl/modules.p...icle&sid=10029

2. Nie, jezeli wygramy lub zremisujemy bedziemy liderami, jezeli Lech wygra to wtedy Lech bedzie liderem.
Odpowiedz cytując