StelmiOriginal napisał(a):

|
Czyli jak rozumiem jak mam np karte na 1 to moge sobie wsiasc z rowerem (o ile jest miejsce) i nie place nic za bilet za rower?
|
Ja już znalazłem coś takiego:
http://krakoff.info/2008/07/04/rower...ch-to-legalne/
To wyjaśnia, że za rower, jak i żaden inny bagaż nie trzeba płacić dodatkowo żadnej opłaty. Ale można jechać z rowerem:
"o ile nie zachodzą szczególne okoliczności uniemożliwiające wniesienie roweru np. znaczna ilość pasażerów w pojeździe nie pozwalająca na swobodne wprowadzenie i ustawienie roweru."