Spoko, ile by nie przegrywali, Lech i tak wyrówna po 90 minucie , w doliczonym czasie !!
ps doping slychac tak dobrze, bo doping prowadzony jest na tej samej trybunie, na której są kamery i mikrofony
to tak jakby na Reymonta 22 ustawili mikrofony w centrum D3 !!! i co byście wtedy w tv słyszeli !
