Wyświetl pojedynczy post
mariusz.agh
Banita
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5925
Stary 26.04.2009, 16:25
Spoko, ile by nie przegrywali, Lech i tak wyrówna po 90 minucie , w doliczonym czasie !!

ps doping slychac tak dobrze, bo doping prowadzony jest na tej samej trybunie, na której są kamery i mikrofony
to tak jakby na Reymonta 22 ustawili mikrofony w centrum D3 !!! i co byście wtedy w tv słyszeli !
Ostatnio edytowane przez mariusz.agh : 26.04.2009 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując