Kazdemu zdaza sie czasami zle cos przeczytac
Co do tego kto lepszy,gorszy...darujcie sobie. Najwazniejsze by doping byl bo mozemy zbyt szybko skonczyc jak zachod...bo ze tak skonczymy to niestety pewne :/
Mamy swietne oprawy i doping ze strony Wisly,Lecha,Legii i innych, mamy tez Cracovie i Polonie Warszawa
Jakos na zywca bardziej mi sie podobala atmosfera w Krakowie niz w Poznaniu, o Warszawie nie wspomne bo teraz przez dluzszy czas trudno bedzie o cos "z przyp***". Stadiony beda wykonczone, wszystkie sprawy klub<=>kibice wyjasnione i wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec
Dzisiaj kolegow z Poznania czeka male, skromne, jednostronne...piekielko

TTJ na mecz !!!!

Do zobaczenia po .... mam nadzieje wygranym przez Legie meczu z Leszkiem.