Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5900
Stary 26.04.2009, 14:59
Kazdemu zdaza sie czasami zle cos przeczytac

Co do tego kto lepszy,gorszy...darujcie sobie. Najwazniejsze by doping byl bo mozemy zbyt szybko skonczyc jak zachod...bo ze tak skonczymy to niestety pewne :/

Mamy swietne oprawy i doping ze strony Wisly,Lecha,Legii i innych, mamy tez Cracovie i Polonie Warszawa

Jakos na zywca bardziej mi sie podobala atmosfera w Krakowie niz w Poznaniu, o Warszawie nie wspomne bo teraz przez dluzszy czas trudno bedzie o cos "z przyp***". Stadiony beda wykonczone, wszystkie sprawy klub<=>kibice wyjasnione i wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec

Dzisiaj kolegow z Poznania czeka male, skromne, jednostronne...piekielko TTJ na mecz !!!! Do zobaczenia po .... mam nadzieje wygranym przez Legie meczu z Leszkiem.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując