kreseq napisał(a):

|
Dla Wisly lepsza wygrana Legii niz Lecha bo z Leszkiem juz nie gracie i macie gorszy od nich bilans bezposredni.
|
To wynika nawet z samej matematyki, chociaż ja i tak sądze, że Pyrą w meczu z Czarnymi Koszulami nie bedzie tak łatwo, tak samo jak nam w meczach z Piastem, ŁKS-em które mogą sporo nam namieszać, ale niestety o mistrzostwie zadecydują właśnie wyniki z takimi drużynami, a nie z kim innym.