Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5892
Stary 26.04.2009, 13:01
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Dla Wisly lepsza wygrana Legii niz Lecha bo z Leszkiem juz nie gracie i macie gorszy od nich bilans bezposredni.
To wynika nawet z samej matematyki, chociaż ja i tak sądze, że Pyrą w meczu z Czarnymi Koszulami nie bedzie tak łatwo, tak samo jak nam w meczach z Piastem, ŁKS-em które mogą sporo nam namieszać, ale niestety o mistrzostwie zadecydują właśnie wyniki z takimi drużynami, a nie z kim innym.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując