Lysy napisał(a):

|
Tak, tylko Lech gra jeszcze z Polonią W. oraz z Cracovią , i jestem wręcz pewien, że straci przynajmniej 4 punkty w tych meczach.
|
Usmialem sie konkretnie

Raz ze Legia ma najslabszy sklad z czolowych druzyn, dwa ze Lech wtopi z Cracovia i z ledwo dyszaca Polonia Warszawa, ktora zamienila siekierke na kijek jesli chodzi o trenera.
Dla Wisly lepsza wygrana Legii niz Lecha bo z Leszkiem juz nie gracie i macie gorszy od nich bilans bezposredni.