Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5890
Stary 26.04.2009, 12:57
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko Lech gra jeszcze z Polonią W. oraz z Cracovią , i jestem wręcz pewien, że straci przynajmniej 4 punkty w tych meczach.
Usmialem sie konkretnie Raz ze Legia ma najslabszy sklad z czolowych druzyn, dwa ze Lech wtopi z Cracovia i z ledwo dyszaca Polonia Warszawa, ktora zamienila siekierke na kijek jesli chodzi o trenera.

Dla Wisly lepsza wygrana Legii niz Lecha bo z Leszkiem juz nie gracie i macie gorszy od nich bilans bezposredni.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując